Svetainė laikinai neveikia

Svetainė laikinai neveikia.
Nature's Sunshine prekes
galite įsigyti apsilankę https://e-naturessunshine.com/

Sunshine Concentrated Cleaner (NSP koncentruotas valiklis)

Sunshine Concentrated Cleaner (NSP koncentruotas valiklis)

Aprašymas:

NSP koncentratas yra universalus valiklis, kuris gerai susidoroja su įvairių tipų nešvarumais ir dėmėmis. Jis nekenksmingas aplinkai ir žmonėms, nes jame nėra kenksmingų fosfatų, boratų ar rūgščių. Jo sudedamosios dalys yra lengvai biologiškai skaidomos, lengvai sunaikinamos ir nesukelia vandens telkinių taršos.


Naudojimas:
Virtuvėje ir kitose jūsų namų vietose galite naudoti koncentratą elektros prietaisų, šaldytuvų, kriauklių, taip pat paviršių, pagamintų iš medžio, porceliano, valymui. Tinkamas indų, puodų ir keptuvių, sidabro, vario ir žalvario gaminių valymui. Jis taip pat gali būti pilamas į indaploves. Naudojant koncentratą lengva valyti viryklę, groteles ir kepimo skardą, atsikratyti kvapų termose ir plastikiniuose induose, plauti daržoves ir vaisius. Vienas gaminys ir daugybė jo panaudojimo būdų!


Skalbimo metu naudokite koncentratą kaip ploviklį, iš anksto užmerkiant ir valant dėmes, nešvarias apykakles ir rankogalius. Plaunant rankomis naudokite koncentratą šilkui, vilnai ir kitiems delikatiems audiniams plauti vėsiame ar šaltame vandenyje. Koncentratas taip pat gali būti naudojamas šių daiktų valymui: įrankių, oro filtrų, baterijų, betoninių plytelių/takelių, automobilio arba valties plovimui iš lauko ir vidaus. Koncentratas padeda išvengti druskos nusėdimo lygintuvuose ir drėkintuvuose, tinka valyti namų augalus ir akvariumus, guminius kilimėlius, plyteles, tapetus, šiukšlių dėžes, kilimus, baldus ir nevaškuotas grindis, kurios išlaiko blizgesį.
Derinyje su eteriniais aliejais:
Norint gauti naują aromatą kovojant su mikrobais į koncentratą galite pridėti eterinių aliejų. Dėl gaivumo galima pridėti citrinos kvapą, pušų ar raudonojo greipfruto aliejaus. Antiseptiniam poveikiui galima pridėti arbatmedžio aliejaus.

Sudėtis:
Vanduo, nonoksinol-9, diazolidinilo karbamidas, kvapiosios medžiagos, metilparabenas, propilparabenas, EDTA.

Atsargumo priemonės:
Venkite koncentrato patekimo į akis. Patekus į akis 15 minučių plaukite vandeniu ir būtinai kreipkitės į gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Buteliukas turi būti sandariai uždarytas.
 

Naudojimo instrukcijos:
Šis produktas yra labai koncentruotas. Naudokite mažais kiekiais pagal instrukcijas:

  • Buitiniai prietaisai, virtuvės ir vonios paviršiai, sienos ir t.t.: 1 valgomasis šaukštas į 1 litrą šilto vandens.
  • Indai, dubenys, stiklai, sidabro dirbiniai ir t.t.: 1 valgomasis šaukštas į 2 litrus karšto vandens.
  • Grindys (įskaitant medines ar plytelėmis klotas): 2 valgomieji šaukštai į 4 litrus karšto vandens. Po to, prieš naudodami vašką, kruopščiai nuplaukite grindis švariu vandeniu.
  • Veidrodžiai, stiklas, langai: 1 valgomasis šaukštas į 4 litrus vandens. Nupurkškite, nuvalykite kempine, nuskalaukite, sausai nuvalykite.
  • Dėmių išėmimas: naudokite prieš skalbimą norėdami išvalyti rašalo, šokolado, lūpų dažų, batų lako ar tepalo dėmes iš audinių.
  • Plovimas rankomis: 1 šaukštelis litrui šilto vandens. Tinka šilkui, vilnai ir kitiems delikatiems audiniams. Gerai ištrinkite, išskalaukite.
  • Skalbiklis: įpilkite ¼ puodelio į vandenį, kad pagerintumėte skalbimo priemonės savybes.
  • Vaisiai ir daržovės: ½ arbatinio šaukštelio į atvėsusį vandenį. Gerai nuplaiukite, kad pašalintumėte vašką ir pesticidus.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

kazkas

Sunshine Concentrated Cleaner (NSP koncentruotas valiklis)

  • 14.00€
  • Be PVM: 11.57€