Svetainė laikinai neveikia

Svetainė laikinai neveikia.
Nature's Sunshine prekes
galite įsigyti apsilankę https://e-naturessunshine.com/

Free Amino Acids (Peptovit)  (Peptovit su L-karnitinu ir magniu NSP)

Free Amino Acids (Peptovit) (Peptovit su L-karnitinu ir magniu NSP)

Dėl baltymų biosintezės žmogui reikia 20 aminorūgščių, kurios vadinamos proteinogeninėmis. Iš jų organizme gali susidaryti 12 aminorūgščių, o likusios 8 aminorūgštys gaunamos su maistu ir laikomos būtinomis. Svarbu, kad jos dalyvautų ne tik baltymų susidaryme, bet ir funkcionuotų žmogaus organizmo svarbiose funkcijose.

Peptovit su L-karnitinu ir magniu pieno išrūgų baltymų hidrolizatas (533 mg tabletės), kuriame vyrauja peptidai (80%), 10% - nesuskaidytas baltymas ir 10% - laisvosios aminorūgštys. Išrūgos yra biologiškai vertingas baltymų šaltinis. Išrūgų baltymai pasižymi optimaliu amino rūgščių rinkiniu, reikalingu audinių baltymų sintezei, taip pat vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant endokrininių liaukų, kraujodaros ir nervų sistemos funkcijas. Hidrolizatas yra praturtintas 7 nepakeičiamomis amino rūgštimis: valinu, leucinu, lizinu, izoleucinu, metioninu, treoninu ir fenilalaninu, taip pat jame yra magnio ir L-karnitino.

  • L-karnitinas vaidina svarbų vaidmenį energijos ir riebalų medžiagų apykaitoje, gerina širdies raumenų veiklą, pagreitina ilgos grandinės riebalų rūgščių oksidaciją, to pasekoje mažėja cholesterolio ir trigliceridų kiekis kraujyje.
  • Magnis skatina fermentų, reguliuojančių riebalų, angliavandenių ir baltymų apykaitą, reguliuoja energijos gamybą, turi kardioprotekcinį ir antiaritminį poveikį. Magnis mažina spazmus, stabilizuoja kraujospūdį ir turi teigiamą poveikį nervų sistemos veiklai.

Peptovit su L-karnitinu ir magniu galima rekomenduoti tiek sveikiems, tiek sergantiems žmonėms. Jis nepakeičiamas pacientų reabilitacijos metu po sunkių sužalojimų ir operacijų, siekiant aukštų sportinių rezultatų, auginant raumenis, norint padidinti fizinę ištvermę. Kompleksą galima rekomenduoti žmonėms, besilaikantiems vegetariškos dietos. Ir, žinoma, tai naudinga labiausiai įtemptiems moters gyvenimo laikotarpiams: nėštumo ir žindymo laikotarpiu kaip aukštos kokybės ir mažai alergiško baltymo šaltinis.

Maisto papildas Peptovit su L-karnitinu ir magniu yra papildomas magnio ir L-karnitino, baltymų šaltinis.

Sudėtis:

1 tabletėje: išrūgų baltymų hidrolizatas - 533 mg; L-valinas - 13 mg; L-fenilalaninas - 13 mg; L-izoleucinas - 6,5 mg; L-lizinas, 5,5 mg; L-metioninas - 5,0 mg; L-treoninas - 4,0 mg; L-leucinas, 1,5 mg; magnio (aspartato, oksido sudėtyje) - 53,15 mg (14,1% RPN); L-karnitinas - 49,6 mg (16,5% RPN).  Pagalbinės medžiagos: mikrokristalinė celiuliozė, celiuliozė, stearino rūgštis, silicio dioksidas, magnio stearatas, vitamino preparatų apvalkalas (palmių lapų vaškas, tabletės celiuliozės danga, išgrynintas vanduo).

Vartojimas:

Suaugusiems 2 kartus per dieną po 2 tabletes valgio metu. Vartojimo trukmė - 1 mėnuo.

Kontraindikacijos: individualus netoleravimas produkto komponentams.

Šis produktas nėra maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neviršyti nustatytos paros dozės. 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

kazkas

Free Amino Acids (Peptovit) (Peptovit su L-karnitinu ir magniu NSP)

  • 22.00€
  • Be PVM: 18.18€