Svetainė laikinai neveikia

Svetainė laikinai neveikia.
Nature's Sunshine prekes
galite įsigyti apsilankę https://e-naturessunshine.com/

--25% Cordyceps (Kininis kordicepsas)

Cordyceps (Kininis kordicepsas)

Kininis kordicepsas (Cordyceps sinensis) auga Kinijoje ir Japonijoje šilkverpių plantacijose. Jis yra registruotas Kinijoje kaip sveiko maisto produktas. Kininių kordicepsų ekstraktai (sausi ir skysti) plačiai naudojami gaminant maisto papildus ir tonizuojančius gaiviuosius gėrimus.
Kininis kordicepsas turi tonizuojantį, imunomoduliacinį poveikį dėl didelio polisacharidų kiekio – galaktomananų ir kt.

Kordicepsas stimuliuoja T-limfocitų, NK ląstelių ir makrofagų aktyvumą (jie sunaikina navikines ląsteles, virusus ir kai kurias bakterijas), o NK ląstelių aktyvumas ir poveikis padidėja 1,5 karto; makrofagų fagocitinė funkcija (kenksmingų pašalinių dalelių absorbcija) padidėja 73%; fagocitinis indeksas padidėja 130%.

Kordicepsas taip pat stimuliuoja kraujodaros kamieninių ląstelių (kurias gamina kaulų čiulpai), mononuklearinių audinių ląstelių ir fibroblastų susidarymą, blužnies megakariocitų proliferaciją. Jis aktyvina pogumburį, hipofizę, didina hormonų sekreciją, reguliuoja medžiagų apykaitos procesus, turi teigiamą poveikį nervų, endokrininei, kvėpavimo ir seksualinei funkcijai, turi antiaritminį ir hipotenzinį poveikį, mažina cholesterolio kiekį, gerina mikrocirkuliaciją ir apsaugo nuo trombų susidarymo.

Cordyceps NSP yra papildomas polisacharidų šaltinis.


Sudėtis:
1 kapsulėje yra: kininio kordicepso milteliai (Cordyceps sinensis) - 530 mg. Pagalbinės medžiagos: mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas, želatina.

Vartojimas:

Suaugusiems vartoti 2 kapsules 3 kartus per dieną valgio metu.  Vartojimo trukmė - 1 mėnuo.

Šis produktas nėra maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neviršyti nustatytos paros dozės. 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

kazkas

Cordyceps (Kininis kordicepsas)

  • 38.00€
  • 47.50€
  • Be PVM: 39.26€