Svetainė laikinai neveikia

Svetainė laikinai neveikia.
Nature's Sunshine prekes
galite įsigyti apsilankę https://e-naturessunshine.com/

Chlorophyll Liquid (Skystas chlorofilas)

Chlorophyll Liquid (Skystas chlorofilas)

Chlorofilas yra vadinamas žaliųjų augalų krauju. Kas tai? Chlorofilas yra magnio turintis žalias pigmentas, esantis augalų chloroplastuose. Jo kiekis žaliuose augaluose svyruoja nuo 1,7 iki 5,0% (sauso svorio). Chlorofilas dalyvauja fotosintezėje - saulės energijos virsme į chemines angliavandenių (gliukozės) jungtis. Fotosintezės procese anglies dioksidas paverčiamas gliukoze ir išsiskiria deguonis. Liucerna  yra chlorofilo šaltinis. Iš jų lapų gaunamos sultys,kurios išdžiovinamos ir dedamos į kapsules arba ruošiamos kaip tirpalas. Pastarasis produktas geriau įsisavinamas,  poveikis yra greitesnis.

Pirmieji moksliniai duomenys apie chlorofilą buvo paskelbti 1940 m. Amerikos chirurginiame leidinyje. Įrodyta, kad ji pagreitina audinių regeneraciją. Robertas Nara, tiriantis chlorofilo poveikį burnos ertmės mikroekologijai, sukūrė karieso prevencijos programą, naudodamas chlorofilo turinčią dantų pastą. Įrodyta  chlorofilo įtaka infekcinėms ligoms. 1979 m. Jungtinės Valstijos eksperimentiškai patvirtinas chlorofilo veiksmingumas apsaugant nuo gaubtinės žarnos navikų atsiradimo. Tai dar kartą įrodo seną tiesą, kad žaliųjų daržovių naudojimas slopina onkologinių ligų (ypač žarnyno) atsiradimą. Chlorofilas laikomas pagrindiniu antikancerogeniniu veiksniu ir gali užkirsti kelią DNR struktūros pakitimams. Kai kurie mokslininkai mano, kad chlorofilas blokuoja pirmąjį sveikų ląstelių transformacijos į vėžio ląsteles etapą, tai yra, veikia kaip antimutagenas. Visi chlorofilo turintys augalai turi antimutageninių savybių - Briuselio kopūstai, brokoliai, špinatai, liucerna, vingrūdė, kviečių gemalai.

1950 m. mokslininkas Howard Vescott‘as pateikė pranešimą, kad reguliariai vartojant chlorofilo, išnyksta blogas kvapas iš burnos, prakaito kvapas. Jis atliko keletą tyrimų ir įrodė, kad pakanka 100 mg chlorofilo per parą (pageidautina ryte). Dėl šios savybės jis vadinamas „natūraliu dezodoravimo agentu“. Be to, chlorofilas dezodoruoja burnos ertmę net po svogūnų valgymo ar rūkymo, pašalina šlapimo ir menstruacijų išskyrų kvapą.

Nustatyta, kad chlorofilas skatina jungiamojo audinio susidarymą, kuris padeda gydyti erozijas, opas, atviras žaizdas, stiprina imuninę funkciją, stimuliuoja fagocitozę. Chlorofilas padeda pašalinti organizmo toksinus, taip pat veikia kaip silpnas diuretikas. Chlorofilas stimuliuoja įvairius organus ir sistemas - širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takus, virškinimo ir pan. Jis didina skydliaukės funkciją ir didina kasos fermentų sekreciją, padeda sergant anemija, reguliuoja kraujospūdį, mažina nervingumą. Ir, žinoma, viena iš nuostabiausių chlorofilo savybių yra antibakterinis poveikis, kuris pasireiškia esant  ūminei kvėpavimo takų ligai, sinusitui, lėtinei odos opai, gimdos kaklelio erozijai ir kt.

Chlorofilo skystis gaunamas iš liucernos ir vadinamas chlorofilinu. Skystas chlorofilas gali būti naudojamas skalauti sergant  kolpitu, taip pat nosies ertmės skalavimui turint LOR patologiją.

Maisto papildas „Chlorophyll Liquid“ yra papildomas chlorofilo šaltinis.

Sudėtis:

1 arbatiniame šaukštelyje (5 ml) yra: natrio-vario chlorofilinas - 14,9 mg; mentolio aliejus (Mentha spicata) - 4,35 mg. Pagalbinės medžiagos: išgrynintas vanduo, augalinis glicerinas.

Vartojimas:

 Suaugusiems 1 arbatinis šaukštelis, atskiestas stikline vandens ar kitais gėrimais, 3 kartus per dieną valgio metu. Vartojimo trukmė - 1 mėnuo.

Kontraindikacijos:  

Individualus sudėtinių dalių netoleravimas, nėštumas, maitinimas krūtimi

Laikyti sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip + 25 ° C temperatūroje. Atidarytą buteliuką laikyti šaldytuve.

Šis produktas nėra maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neviršyti nustatytos paros dozės. 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

kazkas

Chlorophyll Liquid (Skystas chlorofilas)

  • 17.00€
  • Be PVM: 14.05€