Svetainė laikinai neveikia

Svetainė laikinai neveikia.
Nature's Sunshine prekes
galite įsigyti apsilankę https://e-naturessunshine.com/

Calcium Plus Vitamin D (Kalcis Plius Vitaminas D)

Calcium Plus Vitamin D (Kalcis Plius Vitaminas D)

Kalcis + vitaminas D yra unikali formulė, kuri užtikrina optimalų kalcio, magnio ir fosforo kiekį lengvai įsisavinamoje formoje (kaip chelatai ir citratai). Šie biologiniai elementai yra būtini vaikui augimo laikotarpiu kaulinio audinio stiprinimui, taip pat moterims, kurių organizme trūksta kalcio ir magnio, ypač nėštumo, žindymo ir menopauzės metu. Kalcio, magnio ir fosforo santykis preparate yra optimalus. Tai svarbu šių biologinių elementų apykaitai. Kalcio, magnio chelate yra vitamino D3 (cholekalciferolis), kuris skatina kalcio įsisavinimą ir padeda stiprinti kaulų audinį. Taip pat preparato sudėtyje yra liucernos,  kurioje randama ergokalciferolio (vitamino D2) ir fitoestrogenų, kurie padeda atkurti kaulų audinį menopauzės metu.

  • Kalcis skatina kaulinio audinio formavimąsi, dalyvauja nervinio signalo perdavime, raumenų susitraukimo procese. Kaulinio audinio stiprinimas ypač svarbus senatvėje, kai sumažėja kalcio absorbcija ir spartėja jo redukcija kauluose. Dėl to gali išsivystyti osteoporozė (kaulų išretėjimas), dėl kurio padidėja  lūžių tikimybė ir pailgėja gijimo trukmė.
  • Magnis taip pat yra kaulinio audinio komponentas. Be to magnis organizme atlieka daug kitų svarbių funkcijų. Jo trūkumas sukelia galvos skausmą, lėtinį nuovargį, depresiją, traukulius. Tinkamas magnio kiekis organizme padeda įveikti stresą, persitempimą.

Maisto papildas yra vitamino D, kalcio, magnio, fosforo šaltinis.

Sudėtis:

1 tabletė: kalcis (chelato, citrato, difosfato pavidalu) - 250 mg (25,0% RPN); magnis (chelato, oksido pavidalu) - 125 mg (31,3% RPN); fosforas (dikalcio fosfato sudėtyje) - 140 mg (17,5% RPN); Vitaminas D3 (cholekalciferolis) - 133 TV (3,33 μg - 33,3% RPN); mėlynžiedė liucerna (Medicago sativa) - 2 mg.  Pagalbinės medžiagos: celiuliozė, magnio stearatas, mikrokristalinė celiuliozė, tablečių apvalkalas (karnaubos vaškas, celiuliozės danga, išgrynintas vanduo).

Vartojimas:

Suaugusiems 1 tabletė per dieną valgio metu.

Vartojimo trukmė - 1 mėnuo. Rekomenduojama atlikti 3-4 vartojimo ciklus per metus. Jei reikia, papildo vartojimas gali būti pakartotas.

Kontraindikacijos:

Individualus sudėtinių dalių netoleravimas, nėštumas, maitinimas krūtimi
Šis produktas nėra maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neviršyti nustatytos paros dozės. 

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

kazkas

Calcium Plus Vitamin D (Kalcis Plius Vitaminas D)

  • 19.00€
  • Be PVM: 15.70€